Plaukite automobilį nemokamai

Plaukite automobilį nemokamai

Kas 11 kartą pas mus plaukite automobilį nemokamai! Ypatingai vertiname savo klientus ir jų lojalumą. Tad sukūrėme lojalumo programą. Apsilankę mūsų švaros centre, gaukite lojalumo kortelę ir lipdukus. Surinkę 10 lipdukų, kaip įrodymą, jog mūsų plovimo paslaugomis pasinaudojote dešimtį kartų, 11 kartą plovimo paslaugą Jums padovanosime ir nuplausime nemokamai.

Plaukite automobilį nemokamai bent kartą per sezoną

Lojaliausi mūsų klientai, mūsų švaros centre lankosi reguliariai. Tam, kad automobiliu tinkamai pasirūpintumėte, rekomenduojame jį plauti kartą į savaitę ar dvi. Vadinasi, plovimo paslaugomis per sezoną pasinaudosite nuo šešių iki dvylikos kartų. Iš kurių bent vienas kartas per sezoną bus nemokamas. Taigi, būti lojaliu - apsimoka. Apsilankius trečią ir aštuntą kartą, padovanosime Jums automobilio kvapuką. Tam, kad švara ir gaiva automobilyje jaustųsi dar ilgiau. Švarus, prižiūrėtas, kvepiantis automobilis - tai ir Jūsų vizitinė kortelė. Automobilis vairuotojui - kaip rūbas. Jei jis švarus, tvarkingas, reprezentatyvus - jis prisideda ir prie Jūsų įvaizdžio. Kaip ir atvirkštinis variantas - murzinas, neprižiūrėtas, dulkėtu salonu vidumi automobilis, jo vairuotojo įvaizdžiui kenkia. Tad kviečiame savo automobiliu rūpintis reguliariai. Užsukite pas mus, o mes pasirūpinsime, kad iš mūsų, Jūsų automobilis išriedėtų idealiai švarus ir tvarkingas.
Pasirūpinkite ne tik savo automobilio išore, bet ir jo vidumi. Cheminis salono valymas garantuos idealią švarą jūsų automobilyje ir komfortą jį vairuojant ir keliaujant. O jeigu odinis automobilio slaonas susidėvėjo, pasirūpinsime ir juo. Pasirinkite paslaugą odinio salono atnaujinimas ir būsite maloniai nustebinti kardinaliai atsinaujinusiu automobilio vidumi.

Kaip gauti lojalumo kortelę ir lipdukus?

Jei apsilankysite pas mus pirmąjį kartą, kortelę pasiūlysime Jums atsiskaitymo metu. Jeigu vis dėl to pasiūlymo gauti lojalumo taškų rinkimo kortelės negavote, pasiteiraukite apie tai mūsų administratorės. Lygiai taip pat, po kiekvieno plovimo, atsiskaitymo metu, paminėkite, kad esate lojalus ir renkate lipdukus. Tam, kad jie nepasimestų, klijuokite juos į kortelę. O surinkę dešimt, informuokite apie tai mūsų administratorę ir vienuoliktas automobilio plovimas Jums bus nemokamas!