Paimsime jūsų automobilį

Paimsime jūsų automobilį iš bet kurios Kauno vietos ir pasirūpinsime jo švara. Bei grąžinsime atgal į vietą. Švarų, kvepiantį ir gaivų. Puikiai suprantame, kad darbai, pareigos ir užsiėmimai dažnai atima tiek laiko, kad pasirūpinti automobilio švara tiesiog nėra kada. Pagalvokite, kaip būtų patogu, jeigu Jums atvykus į darbą, iš paskos atvažiuotume ir mes. Paimtume Jūsų mašiną nuo darbo. O kol jūs leisite įprastą darbo dieną, mes pasirūpinsime Jūsų automobilio švara. Ir dar iki darbo dienos pabaigos, sugrąžinsime Jums atgal visa švarų, blizgantį ir kvepiantį. O gal norėtumėte, kad Jūsų automobiliu pasirūpintume, kol jūs būsite grožio salone? Vaiko būrelyje ar vakarieniausite su šeima? Galima ir taip. Iš bet kurios vietos Kauno mieste, galime paimti Jūsų automobilį, jį iššvarinti, nuplauti, nupoliruoti, papildyti kondicionierių ir grąžinti Jums atgal. Jūsų komfortas ir patogumas - mūsų prioritetas!

Paimsime Jūsų automobilį

Žinoma, ne visas paslaugas galima atlikti per vieną dieną. Tad, jei norite pasirūpinti nuodugnia savo automobilio švara ir priežiūra, gali būti, jog automobilį Jums grąžinsime tik po kelių dienų ar net savaitės. Kad būtų aiškiau, išvardysime kurias paslaugas galime atlikti per vieną dieną ir po kelių valandų automobilį grąžinti Jums. O kurios paslaugas pareikalaus keleto dienų.

Paimsime jūsų automobilį ir grąžinsime švarų visame Kauno mieste

Paslaugos kaina - nuo 20 €, tad šią paslaugą rekomenduojame užsakyti tais atvejais, kai norite pasidaryti kelių paslaugų kompleksą ir visai dienai palikti automobilį. Tokiu atveju, Jums nereikia rūpinti kaip iš plovyklos grįžti į savo darbo vietą ar namus. Jūs, kaip įprastai leidžiate savo dieną, o automobiliu rūpinamės mes.

Užsiregistruokite automobilio paėmimui ir švarai

Tokiai paslaugai rekomenduojame būtinai užsiregistruoti iš anksto. Parašykite mums ir sutarsime Jums patogią dieną, vietą bei laiką. Skambinkite arba rašykite mums.

Skambinti