Kondicionierių pildymas

Vos tik lauke pradėjus šilti orams, viena aktualiausių ir reikalingiausių paslaugų tampa kondicionierių pildymas. Natūralu, kad šiltą pavasario ar karštą vasaros dieną, šildanti saulė prikaitina automobilio saloną. Uždarius langus, automobilyje vyksta "šiltnamio efektas", šiltas oras laikosi viduje ir dar labiau šyla nuo keleivių kūno. O langus atvėrus - kyla kitos grėsmės. Žmogų gali perpūsti, vėjo sukeliantis triukšmas blaško. Tad automobilio kondicionierius, vėsinantis orą - tai ne tik komfortas, bet ir tam tikras saugumas. Tiesa, vien turėti kondicionierių automobilyje nepakanka, reikia ir jį periodiškai papildyti freonu.

Kondicionierių pildymas

Užsiregistruokite kondicionieriaus papildymui

Nors paslauga ir trunka trumpai, visuomet geriau užsiregistruoti iš anksto tam, kad netektų laukti eilėje. Skambinkite arba rašykite.

SkambintiKondicionierių pildymas ir jų patikra

Visuomet rūpinamės Jūsų patogumu ir vertiname Jūsų laiką. Tad džiaugiamės, kad vienoje vietoje galime pasiūlyti platų spektrą paslaugų. Galime ne tik papildyti Jūsų automobilio kondicionierių, bet ir pasirūpinti jo patikra, surasti nutekėjimą ar gedimus. Mūsų siūlomos paslaugos:

  • Tikriname kondicionieriaus sistemos sandarumą. Rekomenduojame prieš pildant kondicionierių freonu, patikrinti sistemos sandarumą. Jei ši nesandari, freonas ištekės ir vėl papildyti gali tekti po kelių dienų.
  • Nustatome nutekėjimo šaltinį. Jei papildžius kondicionierių, po kelių mėnesių ar net savaičių, jis nustojo vėsinti, neriktų skubėti jo vėl pildyti. Pirmiausia reiktų surasti tokio greito freono pasibaigimo priežastį. Tikėtina, kad yra nutekėjimas. Atvykite pas mus ir mes surasime problemą ir ją išspręsime.
  • Atliekame sistemos vakuumavimą.
  • Freono kiekio patikrinimas.
  • Kondicionierių papildymas aukščiausios kokybės freono dujomis.

Kondicionierių pildymo trukmė ir kaina

Galite pas mus užsukti per pietų pertrauką ir greitai pasitikrinti bei pasipildyti kondicionierių. Paslauga užtruks iki 15 min. O papildymo kaina - nuo 9.99 €.
Tiesa, jei jau užsukote pas mus, galite pasirūpinti ne tik gaiva savo automobilyje, bet ir švara jo išorėje, bei viduje. Kol jūs patogiai įsitaisę galėsite ilsėtis ar darbuotis mūsų laukiamajame, mes pasirūpinsime nuodugniu Jūsų automobilio išvalymu. Galite užsisakyti vien tik automobilio plovimą, arba tuo pačiu galite užsakyti ir cheminį salono valymą. Na, o jeigu užimtoje dienoje niekaip nerandate laiko atvežti automobilio, leiskite tuo pasirūpinti mums! Galime atvykti paimti Jūsų automobilį, pasirūpinti jo švara, kondicionieriaus papildymu ir pristatyti Jums atgal, į nurodytą vietą, Kauno mieste.