Automobilio žibintų poliravimas

Automobilio žibintų poliravimas - tai procedūra, kurią būtina periodiškai būtina atlikti tiek dėl estetinių, tiek dėl praktinių priežasčių. Atliekant automobilio poliravimą, jo žibintai taip pat yra nublizginami. Tačiau jie nėra šveičiami. Tad jeigu mašinos lempos yra stipriai užsinešusios, rekomenduojame užsisakyti papildomą, automobilio žibintų poliravimą. Jo metu žibintai bus šveičiami, poliruojami ir grąžinamas jų skaidrumas, blizgumas ir estetinis vaizdas.

Žibintų poliravimas prieš ir po
Automobilio žibintų poliravimas kaina

Žibintų poliravimo trukmė ir kaina

Dviejų priekinių žibintų poliravimas trunka apie 20 min. Rekomenduojame šią procedūra atlikti kartu su viso kėbulo poliravimu. Taip automobilis visas atrodys švarus, blizgantis ir tarsi naujas.

Užsiregistruokite automobilio žibintų poliravimui

Visuomet geriau užsiregistuoti iš anksto ir žinoti, kad atvykus tikrai galėsime jus priimti ir suteikti jums aktualias paslaugas. Skambinkite ar rašykite el.paštu.

SkambintiKokiu tikslu daromas žibintų poliravimas?

Važiuojant automobiliu, ypač rudenį ir žiemą, daugiausia aplinkos taršos tenka žibintams. Ant jų tyška iš priekyje važiuojančių automobilio ratų purvas, druskos, bei vanduo. Saulė kaitina ir daro savo žalą žibintų paviršinei dangai. Ilgų kelionių metu, ant jų prilimpa daugybė atsitrenkusių musių ir kitų vabzdžių. Taigi, ilgainiui, žibinta apsineša, tampa matiniai ir sunkiau praleidžia šviesą. Įprasto automobilio plovimo metu, viso purvo bei apnašų pašalinti nebepavyksta. Ypač, jeigu atomobilis eksploatuojamas jau seniai, žibintai nusidėvėję, išblukę, matiniai. Tokiais atvejais - yra du sprendimai. Žibintus keisti naujais arba juos nupoliruoti. Žinoma, greitesnis ir pigesnis sprendimas yra pastarasis. Tačiau reikia paminėti, kad žibintų poliravimas atliekamas ne tik estetiniais sumetimais, bet ir dar dėl keleto priežasčių.

  • Pirmoji, ir, žinoma - pati svarbiausia - tai saugumas. Apsinešę žibintai, prasčiau praleidžia šviesą, iškriapo šviesos spindulį. Todėl jūsų matomumas vairuojant, ypač tamsiuoju paros metu, ar krentant krituliams, tampa žymiai prastesnis. Jūs galite nepastebėti į gatvę išbėgusio žmogaus ar gyvūno ir tai gali baigtis nelaime. Švarūs žibintai užtikrina aiškų matomumą ir yra eismo nelaimių prevencija.
  • Antroji priežastis - pratęsianti pirmąją - to reikalauja taisyklės. Būtent dėl jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumo, turite užtikrinti, kad jūsų automobilio žibintai tinkamai apšviečia kelią. Tai yra tikrinama ir techninės automobilio apžiūros metu.  Todėl dažniausiai lempų poliravimas atliekamas prieš vežant automobilį tech. apžiūrai.
  • Trečioji - labiau estetinė priežastis. Automobilis, kurio žibintai apsinešę, neskaidrūs, purvini, net ir nuplovus, atrodo lyg pasenęs. Tad tai - tokia pati būtina automobilio higiena, kaip ir kėbulo plovimas ir salono valymas. Taip automobilis  ilgiau atrodo švarus, blizgantis, prižiūrėtas ir solidus.