Odinio salono atnaujinimas

Odinio salono atnaujinimas - tai galimybė atgaivinti savo automobilio saloną, jo nepakeičiant nauju. Tai - pigesnė alternatyva, nei persiuvimas. O rezultatai - išties akivaizdūs ir džiuginantys. Odinių automobilio salonų savininkai tikrai žino kaip aiškiai matosi dėvėjimo žymės ant odinių sėdynių. Tad siūlome jas atgaivinti ir vėl džiaugtis kokybiškai ir naujai atrodančiu salonu.

Odinio salono atnaujinimas

Odinio salono atnaujinimo trukmė ir kaina

Odinio salono atnaujinimo procedūra trunka nuo  1 iki 1,5 savaitės.
Paliekant automobilį salono atnaujinimui, rekomenduojame tuo pačiu pasirūpinti ir automobilio kėbulu. Pasirenkant vieną ar kelias iš šių procedūrų:

Po tokio komplekso atvykę pasiimti automobilį, pasijusite lyg gavę naują.

Odinio salono atnaujinimas kaina

Užsiregistruokite automobilio odinio salono atnaujinimui

Tai - ilgai trunkanti procedūra, tad parašykite mums ir sutarsime jums patogiausią laiką. Skambinkite arba rašykite el.paštu.

SkambintiOdinio salono atnaujinimas - atgaivinimui ir apsaugojimui

Odinis paviršius - tvirtas ir ilgaamžis. Tačiau net ir jis nėra amžinas. Ilgainiui odinio automobilio salone atsiranda aiškios dėvėjimo žymės. Oda, paveikta aplinkos ir saulės spindulių, ima kietėti, o vėliau ir trūkinėti, trupėti. Atsiranda paviršiaus raukšlės. Nuo trinties ir nešvarumų, pakinta spalva, atsiranda dėmės. Odinis salonas - suteikia automobiliui prabangos. Tačiau gerokai padėvėtas salonas atlieka atvirkštinį vaidmenį. Automobilis atrodo pavargęs ir nereprezentatyvus. Yra kelios išeitys - saloną galima persiūti. Arba rinktis pigesnę ir paprastesnę procedūrą - odinio salono atnaujinimą. Jos metu atliekamas cheminis automobilio salono valymas. Išvalomas visas purvas ir dėmės. Tuomet salonas padengimas glaistu, perdažomas, o galiausiai - įtrinamas specialiomis odos priežiūros priemonėmis.
Po procedūros salonas atgauna savo pradinę spalvą, išsilygina nuo dėvėjimo atsiradusios raukšlės, įtrūkimai. Oda atgauna natūralų spindesį. Tuo pačiu, ji yra suminkštinama. Todėl ant tokių sėdynių yra ne tik patogiau ir maloniau sėdėti. Tačiau minkšta oda ne taip greitai įtrūksta. Taip pat specialios priemonės suteikia apsaugą nuo UV spindulių. Taigi, nuo blukimo ir kietėjimo. Vadinasi, salonas ne tik atnaujinamas, bet ir apsaugomas nuo tolimesnės žalos.
Tiesa, reikia paminėti, kad ši procedūra yra veiksminga tuo atveju, jei sėdynės neturi didelių, gilių įplyšimų. Įpyšusiam salonui verčiau rinktis persiuvimą. Kadangi atnaujinimas gali nesuteikti norimo efekto. O įplyšimų paslėpti nepavyks.