Cheminis salono valymas

Cheminis salono valymas - tai procedūra, kurią būtina atlikti kiekvienam automobiliui. Niekam nesinori miegoti niekada neplautuose pataluose, kaip ir rengtis drabužius, kurie niekada nebuvo skalbti. Lygiai taip pat - automobilio sėdynės, kurios niekada nebuvo plautos ir valytos, tampa nešvarios, įgauna prastą kvapą ir ant jų sėdėti tiesiog nemalonu. Jums važiuojant, sėdynės visuomet liečiasi su jūsų kūnu. Tad tiek nuo kūno, tiek nuo drabužių, visi nešvarumai nusėda į jas ir pasilieka ten gyventi. Ilgainiui salonas praranda savo spalvą, švarą, o oras, kuriuo kvėpuojate, važiuodami mašina, prisipildo dulkių, bakterijų ir slogaus kvapo. Štai kodėl kiekvienam automobiliui būtina periodiškai išsivalyti. Giluminio cheminio valymo metu, išsiurbiamos dulkės iš giliausių paviršių. Atitinkamų cheminių priemonių dėka, išnaikinamos ten gyvenančios bakterijos. Sėdynės atgauna savo pirminę spalvą, švarą, o oras salone ir vėl tampa gaivus ir švarus. O tokiame automobilyje yra nepalyginamai maloniau būti ir keliauti.

Cheminis salono valymas Kaunas

Cheminio salono valymo kainos ir trukmė

Atkreipkite dėmesį, kad kuo rečiau valysite automobilį, tuo ilgiau jį reikės valyti. Vadinasi ir kaina bus didesnė. Tad dažnesnis salono valymas ne tik sutaupys jums laiko, bet ir pinigų.
Salono valymas gali užtrukti nuo 8 val iki 12 val.

Susisiekite ir užsiregistruokite procedūrai

TEL. 8 609 08 808


Užsiregistruokite automobilio salono cheminiam valymui

Kadangi procedūra užtrunka ilgai, būtina jai užsiregistruoti iš anksto. Parašykite mums ir mes kartu parinksime patogiausią datą ir laiką. Su mumis galite susisiekti telefonu arba el.paštu.

SkambintiKokią naudą duoda cheminis salono valymas?

Cheminis valymas naudingas tiek odiniam, tiek tekstiliniam salonui. Skirtingas audinys, reikalauja ir skirtingo valymo, bei suteikia skirtingas naudas. Tad trumpai papasakosime apie kiekvieną iš jų.

Odinio salono cheminis valymas

Odinis automobilio salonas iš tiesų atrodo labai solidžiai ir patraukliai. Tačiau tuo pačiu ir reikalauja būti atitinkamai prižiūrėtas. Ilgainiui odinis paviršius apsitrina, pasidaro matinis, nusidažo nuo vairuotojo ir keleivių drabužių, kurie liečiasi ir trinasi, keliaujant automobiliu. O tiesioginių saulės spindulių gavusi oda, ima kietėti, bei su laiku ir trūkinėti. Cheminis salono valymas ne tik išvalo visas įsisenėjusias dėmes, sugrąžina odos spindesį, salonas ima atrodyti lyg naujas. Bet tuo pačiu oda yra suminkštinama, impregnuojama, apsaugoma nuo dėmių. O minkštesnė oda išvengia ir trūkinėjimų bei plyšimų. Taigi tai ne tik suteikia grožio, švaros, bet ir apsaugo saloną. 

Tekstilinio salono cheminis valymas

Skirtingai, nei odinis, tekstilinis automobilio salonas į save sugeria žymiai daugiau purvo ir bakterijų iš aplinkos. Kelionės metu, kūnas šildo sėdynę, o šilta terpė - labai palanki veistis bakterijoms. Tad jums to net nežinant, jūsų salone veisiasi įvairūs ligų sukėlėjai, kurių, tiesiog išsiurbę saloną, neišnaikinsite. Būtent tam reikalingas cheminis valymas, kurio metu ne tik išvalomos įsisenėjusios dėmės. Sėdynės, kilimėliai ir visas salonas atrodo atsinaujinę. Atgavęs savo pirminę spalvą. O tuo pačiu, panaikinamos bakterijos, išnaikinami blogi kvapai. Ištraukiamos salone nusėdusios dulkės, kuriomis jums tenka kvėpuoti. Salonas vėl tampa švarus ir gaivus.