Automobilių plovimas

Automobilių plovimas rankomis - greitai, švariai, kokybiškai ir atsakingai. Pastebėjome, kad automobilį plauti žmonės nusprendžia tada, kai tampa į jį nebemalonu žiūrėti. Kai per dulkes ir purvą, nebesimato jo tikrosios spalvos. Tačiau ar žinote, kad purvas, nusėdantis ant automobilio kėbulo, ne tik atrodo neestetiškai, tačiau ir kenkia jam? Kelio purvas, dulkės, žiedadulkės, druskos - visos šios apnašos daro milžinišką žalą kėbului. Kuris ilgainiui gali prarasti blizgumą, susibraižyti, imti rūdyti. Geriausias sprendimas - automobilio kėbulą plauti reguliariai. Bent du kartus į mėnesį - kas dvi savaites. Taip nuo kėbulo bus pašalintos visos apnašos, bus apsaugotas nuo įbrėžimų, visuomet atrodys švariai ir tvarkingai.

Automobilių plovimo kainos ir trukmė

Lengvojo automobilio plovimo ir salono valymo trukmė - nuo 40min iki 1val

Lengvojo automobilio plovimo trukmė - nuo 20min iki 25min

*Prailgintas mikroautobusas +2 eur  **Paaukštintas mikroautobusas +2 eu

Užsiregistruokite automobilio plovimui

Visuomet geriau užsiregistruoti iš anksto ir žinoti, jog atvykus, jus tikrai galėsime priimti ir profesionaliai nuplauti jūsų automobilį. Su mumis galite susisiekti telefonu arba el.paštu.
SkambintiSkirtingi metų laikai - skirtingi pavojai automobilio kėbului

Gyvenam gražioje šalyje, kurioje gamta apdovanoja mus visais keturiais metų laikus. Ir visi jie turi paruošę "dovanų" mūsų automobiliams.

  • Žiemą sniegas ir jame ištirpusios druskos, važiuojant taškosi iš po ratų ir nutūpia ant kėbulo. Jeigu jame yra bent menkiausias įbrėžimas. Druskos patenka į tarpus ir ten nusėda. To pasekmė - korozija.
  • Pavasarį ima žydėti augalai, paleisdami į pasaulį debesis žiedadulkių, kurios sėkminga nusėda ant automobilių. Taip pat parskrenda paukščiai. Kurie, skrisdami virš galvų ir mašinų, paskleidžia šį tą daugiau. Paukščių išmatos, patekusios ant automobilio kėbulo taip pat gali padaryti milžinišką žalą. Jose esanti rūgštis, kartu su saulės šiluma, kuri pakaitina, ima graužti automobilio dažus. Ilgai ant kėbulo paliktos išmatos gali taip išgraužti dažus, kad nepadės net ir poliravimas. Gali tekti netgi perdažyti detalę.
  • Vasarą įprasta daug ir ilgai keliauti. Į pajūrį, sodybą ar prie ežero. O ant mūsų automobilių ir jų stiklų kartu keliauja ir pulkai muselių. Kaitri saulė jas pakaitina ir jos tiesiog įsigeria į laką.
  • Na, o ruduo mus pasitinka gausiomis liūtimis ir purvo balomis. Kurios, taip pat kaip ir druskos žiemą, gali nulemti koroziją.

Taigi, kaip supratote, norėdami turėti "sveiką" ir švarų automobilį - juo turite rūpinti ištisus metus. Automobilių plovimas, kaip ir žmogaus higiena - turi būti įprastas ir pakankamai dažnas įprotis.

Automobilių plovimas rankomis - puoselėja ir saugo kėbulą

Skirtingai, nei plovimas automatinėse plovyklose, kuriose grubūs šepečiai dažnai subraižo automobilio paviršių, plovimas rankomis - jį saugo ir įbrėžimų tikimybė lieka minimali. Naudojama chemija - ne tokia agresyvi, saugi tiek žmogui, tiek mašinai. Na, ir žinoma - plaunant rankomis pasiekiami tie tarpeliai ir paviršiai, kurių plovimas automatinėse plovyklose niekaip nepasiektų. Kruopštus nusausinimas rankomis būtinas ne tik dėl to, kad mašina būtų sausa ir netrauktų naujų nešvarumų.  Labai svarbu nusausinti automobilį tam, kad nebūtų paliktas kalkėtas vanduo ant paviršių. Kuriam išdžiuvus, kalkės nusėda ir lieka ant automobilio. Tam, kad automobilis išliktų kuo ilgiau švarus, blizgantis ir ryškus - rekomenduojame po plovimo jį padengti polimerine danga. Kuri pasirūpins jūsų automobilio apsauga iki sekančio plovimo ar dar ilgiau.