Automobilių poliravimas

Automobilių poliravimas tikriausiai daug kam atrodo labiau prabanga, nei būtinybė. Ir čia su jumis turime truputį sutikti. Jūs tikrai galite vairuoti ir nepoliruotą automobilį. Tokį truputį matinį, su keletu, ar daugiau nei keltu įbrėžimų ir mažų įdaužų. Tačiau mes tikrai žinome, kad jums mieliau būtų vairuoti tokį, kurio kėbulo paviršius lygus lyg stiklas. Ryškus, blizgantis ir be įbrėžimų. Būtent tai jūsų automobiliui suteikia poliravimo procedūra.

Automobilių poliravimo trukmė ir kaina

Poliravimo trukmę galėsime įvardyti tik apžiūrėję jūsų automobilį ir įvertinę kokios tiksliai procedūros prireiks. Tačiau bendrai galime įvardyti, kad ši procedūra gali užtrukti nuo pusdienio iki 6 dienų.

Susisiekite ir užsiregistruokite procedūrai

TEL. 8 609 08 808


Užsiregistruokite automobilio poliravimui

Kadangi procedūra užtrunka ilgai, būtina jai užsiregistruoti iš anksto. Parašykite mums ir mes kartu parinksime patogiausią datą ir laiką. Su mumis galite susisiekti telefonu 8 609 08808 arba el.paštu [email protected]
SkambintiKuo naudingas automobilių poliravimas?

Pirmiausia, norime pabrėžti, kad tai svarbu ne tik automobilio estetinei išvaizdai, bet ir jo priežiūrai, apsaugai. Poliravimo metu pašalinami dažymo nelygumai, įsisenėję purvai, kuriuos ne visada pavyksta panaikinti paprasto plovimo metu. Taip pat poliruojant panaikinami net ir nedideli įbrėžimai, akmenukų įdaužos. Ar atsirėmusio kito automobilio durų paliktos žymės jūsų automobilio kėbulo paviršiuje.

Jeigu pastebėjote, kad jūsų automobilis atrodo lyg praradęs savo spalvą, blankus, matinis, netekęs blizgesio. Arba jeigu pastebėjote, jog atsirado įbrėžimų, kurie aiškiai matomi stipriau pašvietus saulei. Ir jūsų automobilis atrodo visai nereprezentatyviai, o net truputį pavargęs. Taip dažnai nutinka automobilį plaunant tunelinėse ar savitarnos plovyklose. Galingi šepečiai gana grubiai plauna jūsų automobilio paviršių. Ir gana dažnai kėbule palieka savo žymių.  Automobilio poliravimas tam būtų puiki pagalba. Profesionalai įvertins jūsų mašinos būklę ir parinks tinkamiausią poliravimo variantą. Priklausomai nuo situacijos, gali prireikti nuo 1 iki 6 poliravimo etapų. Štai kodėl nerekomenduojame to daryti namuose ir patikėti šį darbo specialistams. Jie pasirūpins, kad kėbulas atgautų savo spindesį, atrodytų lyg naujas, o purvas prie jo kibtų mažiau.

Poliruotą automobilį lengviau nuplausite

Jeigu automobilį plaunate patys, o ne vežate į automobilių švaros centrą, tikriausiai žinote kiek ilgai užtrunka ši procedūra. Įvairaus pobūdžio purvas stipriai įsigeria į paviršių ir reikia panaudoti daugybę skirtingų valymo priemonių, tam, kad jų atsikratyti. Ir šiuo atveju, poliravimas gali pagelbėti. Nupoliruotas paviršius tampa lygesnis, prie jo sunkiau prikimba purvai. O nuplauti jį tampa žymiai lengviau. Taigi, vieną kartą investavę į poliravimą, ilgą laiką džiaugsitės ne tik puikiai atrodančiu automobiliu. Tačiau ir sutaupysite daug savo brangaus laiko, nes automobilio plovimas taps žymiai greitesnis ir užtruks trumpiau.