Automobilio variklio plovimas

Automobilio variklio plovimas dažniausiai atliekamas prieš techninę automobilio apžiūrą ar jo pardavimą. Tai procedūra, kurią nebūtina daryti dažnai. Tačiau periodiškai išplauti yra naudinga.  Kadangi ant variklio susikaupia daugybė apnašų, purvo, tepalų likučių ir kitų nešvarumų.

Automobilio variklio plovimo trukmė ir kaina

Dažniausiai atliekamas dyzelinio variklio plovimas. Elektrinių ar hibridinių mašinų variklių plauti nerekomenduojame. Variklis plaunamas iš viršaus ir iš apačios.
Procedūros trukmė - nuo 15 iki 20 min, kai plaunama tik iš viršaus.
Arba 40 min, jei plaunama ir iš viršaus ir iš apačios. Tokios procedūros kaina - iki 65 €

Automobilio variklio plovimas kaina

Užsiregistruokite automobilio variklio plovimui

Visuomet geriau užsiregistruoti iš anksto ir žinoti, kad atvykus tikrai galėsime jus priimti ir suteikti jums aktualias paslaugas.Skambinkite arba rašykite mums el.paštu.

SkambintiKaip ir kodėl atliekamas automobilio variklio plovimas?

Tikriausiai nesuklysime pasakydami, kad automobilio kapotą atsidarome ir apžiūrime tik keliais atvejais - kai reikia pasikeisti langų skystį ar kai automobilis sugenda. Tačiau tikrai neatsidarome jo tam, kad išplautume tai, kas slepiasi po kapotu. Tiesą pasakius, patiems variklio plauti net nerekomenduojame. Kadangi reikia parinkti tinkams valymo, chemines priemones. Kurios pašalintų tepalų likučius ir kitas, sunkiai išvalomas apnašas. O nežinant tam tikrų subtilybių, galima lengvai pažeisti ar sugadinti elektroniką.

Po kapotu kaupiasi ir iš aplinkos atsklidus tarša. Nors variklis būna saugiai paslėptas po kapotu, visgi palikus mašiną po medžiu, ant jos prikrinta lapų, šakelių, kurios lengvai nuslysta po kapotu. Ten nukeliauja ir vabzdžiai, kaupiasi dulkės. Ilgainiui jos gali imti pūti, svilti ir į saloną sklisti nemalonus kvapas. Kartą į du metus, ar kiek rečiau, profesionaliai išplovus variklį, užbėgsite tokiems nemalonumams už akių. O jeigu dar reguliariai atliekamas cheminis salono valymas - tuomet jūsų automobilio salone visuomet kvepės švara ir gaiva.

Taip pat automobilio variklio plovimas aktualus prieš vežant jį techninei apžiūrai. Kadangi mašiną apžiūrintys specialistai apžiūri ar variklis neturi pažeidimų. O švarų variklį apžiūrėti yra žymiai paprasčiau. Laiku pastebėjus pažeidimus, galima juos laiku ir sutvarkyti, kol nenutiko daugiau žalos. Taip pat ant švaraus variklio lengviau pastebėti atsirandančios korozijos užuominas.

Taip pat automobilio variklio plovimas dažnai atliekamas prieš parduodant automobilį. Natūralu,kad pirkėjas palankiau žiūrės į transporto priemonę, kuriai po kapotu netupi sluoksnis dulkių ir purvo. Pirkėjas galės aiškiai apžiūrėti variklį ir jo būklę.