Automobilio
vairo apsiuvimas

Automobilio vairo apsiuvimas - tai puikus būdas atnaujinti vairą, pakeisti ar atnaujinti jo spalvą. Taip pat galite pasirinkti vairo padengimą oda.

Automobilio vairo apsiuvimo kaina ir trukmė

Automobilio vairo apsiuvimas oda trunka nuo 2 iki 4 darbo dienų. Tad paliekant automobilį šiai procedūrai, visuomet rekomenduojame tuo pačiu pasirūpinti ir viso likusio automobilio švara. Galite pasirinkti tiesiog automobilio plovimą. Arba galite automobilį poliruoti ar padengti keramine danga. Žinoma, prie atnaujinto vairo, norisi ir švaraus automobilio salono. Tam galime pasiūlyti automobilio salono cheminį valymą. O jeigu jūsų automobilio salonas - odinis. Ir susidėvėjęs taip pat kaip ir vairas, galime pasiūlyti ir odinio salono atnaujinimą. Pasirinkus bet kurią iš šių procedūrų, garantuojame, kad grįžę atsiimti savo automobilio, liksite maloniai nustebę. Švarus, kvepiantis, atnaujintas automobilis garantuos vairavimo komfortą. Ypač, kai vairuosite vairą, kuris atrodys lyg naujas.

Užsiregistruokite automobilio vairo apsiuvimui

Kadangi automobilį pas mus teks palikti net keletui dienų, parašykite mums ir mes išsirinksime jums patogią datą bei laiką. Lauksime Jūsų skambučio arba el.laiško.

SkambintiAutomobilio vairo apsiuvimas - kai dėti rankų ant susidėvėjusio vairo nebesinori

Vairas - kaip ir vairuotojo sėdynė - turi nuolatinį kontaktą su vairuotoju, tad juose greičiausiai pasimato automobilio susidėvėjimo žymės. Ant rankų lieka daugybė purvo ir bakterijų iš aplinkos, kurias vairuojant perkeliame ant vairo. Taigi, vairas ima tamsėti, darytis nebešvarus, matytis purvo žymės. Ilgainiui, nuo nuolatinio lietimu, vairo danga ima skilinėti, trupėti. Tai - ne tik estetinio vaizdo praradimas, tačiau ir saugumo klausimas. Vairas turi būti patogus, malonus liesti. Ir toks, kurį galėtumėt laikyti tvirtai ir patogiai. Tad, jeigu jaučiate, jog jūsų automobilio vairo paviršius susidėvėjo - pats laikas jį atnaujinti. Tam galimi keli variantai:

  • Vairo perdažymas
  • Vairo spalvos atnaujinimas
  • Vairo apsiuvimas oda

Pastarasis variantas jūsų automobilio vairą visiškai atnaujins ar net kardinaliai pakeis jo išvaizdą. Kadangi apsiuvame oda, jis atrodys išties gražiai, kokybiškai ir solidžiai. Galite rinktis iš kelių skirtingų odos variantų:

  • Eko oda
  • Natūrali oda
  • Versta oda

Galima derinti ir kelis skirtingus audinius, taip sukuriant išskirtinį įvaizdį. Galima rinktis iš keleto spalvų, kurias priderinsime prie jūsų automobilio salono. Net jei ir jūsų mašinos salonas nėra odinis, vairą galite apsiūti oda ir mėgautis komfortu vairuojant.