Automobilio padengimas keramika

Automobilio padengimas keramika

Automobilio padengimas keramika suteikia ne tik nuostabų momentinį efektą. Kuomet automobilis atrodo blizgantis, švarus ir lyg naujas. Tačiau padengimas suteikia ir ilgalaikę paviršiaus apsaugą. Taigi, tai - investiciją į ilgalaikę švarą ir automobilio kėbulo apsaugą nuo aplinkos taršos ir smulkių įbrėžimų.

Automobilio padengimo keramika trukmė ir kainos

Automobilio padengimas keramika trunka iki 8 valandų, o paslaugos kaina priklauso nuo automobilio kėbulo būklės.

Automobilio padengimas keramika kainos

Užsiregistruokite automobilio padengimui keramika

Visuomet geriau užsiregistruoti iš anksto ir žinoti, kad atvykus tikrai galėsime jus priimti ir suteikti jums aktualias paslaugas. Lauksime Jūsų skambučio ar laiško el.paštu.

SkambintiAutomobilio padengimas keramika ir jo suteikiami privalumai

Tikriausiai kiekvienas, savo automobilį atsakingai prižiūrintis šeimininkas, norėtų, kad jo automobilis kuo ilgiau išliktų švarus ir jo plovimas būtų kuo retesnis. Deja, net ir laikant mašiną garaže, ir net jos nenaudojant - dulkės vis tiek nusėda paviršiuje ir plauti vis tiek tenka. O jeigu automobilis jums tarnauja kasdien - tai ir plauti jį tenka išties dažnai. Nesvarbu, ar už lango šiltasis ar šiltasis metų periodas - taršos aplinkoje - apstu. Lietus, sniegas, druskos, purvas, žiedadulkės, musės, paukščių išmatos. Visais metų laikas, vienoks ar kitoks purvas sėda ant automobilio kėbulo. Net ir plaunant automobilį kelis kartus per savaitę, vos išvažiavus iš švaros centro į gatvę - nešvarumai ima sėsti ant paviršių. Tam, kad apsaugotumėte automobilį, rekomenduojame keletą procedūrų - automobilio poliravimą, kuris išlygina paviršių ir purvai lengviau nubėga. Arba automobilio dengimą keramine danga. Pastaroji procedūra turi dar daugiau privalumų. Kuriuos būtina išvardyti.

  • Hibrofibinis efektas. Nuo automobilio paviršiaus lengvai ir greitai nubėga vanduo. Nepalikdamas vandens kalkių ir apnašų.
  • Apsauga nuo įbrėžimų. Padengimas keramine danga - tai papildomas, apsauginis sluoksnis. Tad jei automobilio įbrėžimas nėra gilus, tikėtina, kad jis lieka tame keramikiniame sluoksnyje. Ir jį nušlifavus, įbrėžimo nelieka. O automobilio lako sluoksnis lieka nepažeistas.
  • Automobilio lako apsauga. Atsakingai prižiūrintys savo automobilį, dažnai renkasi automobilio poliravimo paslaugą. Tačiau ilgainiui, poliruojant, plonėja lako sluoksnis ir galiausiai lakas nušveičiaimas. Detalę reikia perdažyti. Tuo tarpu padengus keramine danga, vėliau poliruojant - poliruojama būtent ši danga, o automobilio lakas lieka nepaliestas.
  • Apsauga nuo druskų. Jeigu automobilio kėbule yra įtrūkimų, į juos patekus druskoms, jos ten nusėda ir ilgainiui prasideda korozija. Tuo tarpu padengus keramine danga, automobiliui suteikiamas papildomas, apsauginis sluoksnis, kuris pasirūpins, kad druskos į tuos tarpus nepatektų. Taigi, vykdoma korozijos prevencija.
  • Apsauga nuo UV spindulių. Lygiai taip pat keraminis sluoksnis saugo automobilio laką nuo saulės spindulių ir spalvos išblukimo.
  • Atskira apsauga langams nuo subraižymų. Nuleidus nešvarų automobilio langą, tarp gumų, lieka įvairių nešvarumų, smėlio. Tad kitą kartą keliant ar nuleidžiant langus, šie btžraižosi. Taip pat nutinka ir su priekiniu stiklu, bei valytuvais, ant kurių lieka nešvarymų. Subražyti stiklai nulemia ir prastą matomumą bei jūsų saugumą vairuojant. Tuo tarpu padengus keramine danga, sukuriama prevencija subraižymams.
  • Speciali apsauga kabrioletams. Automobilių su nukeliamais stogais savininkai, žino kaip greitai aplinka paveikia stogą. Šis blunka, trūkinėja. Padengus specialia danga, jis apsaugomas ir ilgiau išlieka kaip naujas.
  • Apsauga ištisus metus. Vienos padengimo keramika procedūros rezultatus jausite maždaug apie metus. Taigi, tai - ilgiausiai išliekanti apsauga.
  • Tik geriausios ir laiko patikrintos priemonės. Naudojame geriausias šiuo metu rinkoje esančias priemones - Ewocar ir Zvizzer. Tad suteiksime jums pačią geriausią kokybę.