Apie mus. Automobilių plovykla

       MB ,,FRT6‘‘ arba "Forto švaros centras" - tai ne vien tik automobilių plovykla. Tai žmonės, komanda, kurie į automobilį žiūri ne kaip į tiesiog daiktą. O kaip į svarbią dalį žmogaus gyvenime. Kaip į kompanioną, kuris kasdien kartu. Kuris padeda įveikti kasdienybės iššūkius, pasiekti tikslus, nudirbti darbus.  Kuris, tam, kad gerai tarnautų, turi būti ir gerai prižiūrimas. Mes puikiai suprantama, kad automobilio švara turi tiesioginę įtaką jo saugumui. Jo tarnavimo laikui. Tad esame tam, kad profesionaliai pasirūpintume tiek jo estetine išvaizda, tiek jūsų komfortu, jį vairuojant.

"Forto švaros centras" teikia šias autotransporto priemonių priežiūros paslaugas:

Švaros centre veikia trys plovimo vietos, dvi vietos automobilių salonų sausam valymui, trys vietos poliravimui bei trys cheminio valymo vietos. Taigi, vienu metu galime aptarnauti išties daug klientų, nesudarant didelių eilių. Teikdami paslaugas mes naudojame net tik Europoje pripažinto geriausio chemijos gamintojo produkciją – NERTA, Tačiau mūsų naudojamų priemonių sąrašą papildo tokie gamintojai kaip EWOCAR ir ZVIZZER.
Automobilių plovykla veikia jau daugiau nei šešerius metus ir čia dirbantys kvalifikuoti, bei daugiametės patirties turintys darbuotojai, naudodami kokybiškas medžiagas klientams gali pasiūlyti aukščiausio lygio automobilių plovimo ir valymo paslaugas Kaune.

Automobilių plovykla, kurioje svarbu kliento komfortas

          Automobilių stovėjimo aikštelėje turime 30 vietų automobiliams. Todėl atlikus jūsų pasirinktą procedūrą, automobilį saugiai pastatysime aikštelėje, o Jūs automobilį galėsite atsiimti Jums patogiu metu. Laukiantiems vietoje, siūlome pasinaudoti jaukaus laukiamojo paslaugomis. Čia galėsite atsigerti kavos, pasinaudoti bevieliu internetu, esant reikalui net ir padirbti, ar pailsėti, kol mes pasirūpinsime Jūsų automobiliu. Taip pat pas mus galėsite įsigyti būtiniausių automobilių švaros priemonių ir aksesuarų.
Esame ne tik automobilių plovykla. Bet ir komanda, atsakingai žiūrinti į savo darbą, tvirtai siekianti savo tikslų bei orientuota į savo mylimus KLIENTUS!


Teiraukitės dėl paslaugųMUS RASITE

K.BARŠAUSKO G. 99A, KAUNAS

TEL. 8 609 08 808

<